Bütçe Avrupa’nın En İyi Kayak

Yaz aylarında, Arinsal muhteşem dağ manzaraları keyfini ziyaret ancak kış geldiğinde, alan yoğun bir kayak ve snowboard tesisi dönüştürülür bisikletçileri ve yürüyüşçüler çekiyor. Eğer ilk kez kayakçı iseniz, Arinsal başlayanlar için mükemmel yumuşak kreş yamaçlarında bulunmaktadır.

Asansör sadece yetişkinler için günde ve çocuklar için günlük Arinsal başlangıç geçer. Arinsal Vallnord kayak alanının bir parçası olarak Alternatif olarak, üç tatil kapsayan tam bir alan pass satın alabilirsiniz. Bunlar için fiyatlar sadece yetişkinler için iki gün boyunca  ve çocuklar için iki gün boyunca  ‘da başlayacak.

Sağ dünyanın en ikonik dağların bazı Alplerin ortasındaki ve noktalı bulunan İsviçre kayakçılar için bir cennet. Nendaz Kayak kayakçı ve her yaştan yatılı hitap ve aynı zamanda dostu fiyatlarla 4 Vadi kayak alanına kolay erişim imkanı sunmaktadır.

Bu kayakçılar için ideal bir tatil beldesidir – Nendaz, yeni başlayanlar ve yayalar için hareketli halı onların ayaklarını bulmalarına yardımcı olmak için, ve bir serbest parkı hamle yanı sıra yüzme havuzu ve hazine avı uygulama fidanlık tesisi ile bir aile dostu tatil beldesi her yaştan.

Fransa yüksek irtifa tatil bir bütün ana vardır. 300 tatil ve dünya kayak iyi ve en büyük isimlerden bazılarını yayılmış pist 8000km ile. Ancak, oldukça sık, büyük isimlerle büyük fiyat etiketleri geliyor. Bu Avoriaz ile durum böyle değil. İdeal Portes du Soleil kayak alanının ortasında yer alan, Avoriaz Alpleri’nde en çarpıcı manzaralar bazıları arasında yüksek irtifa kayak erişim imkanı sunmaktadır.

Soll uzun eğlence farklı türleri için arayan her yaştan kayakçı çeken İngiliz başlayanlar ve ara ürün için popüler bir kayak hedef olmuştur. Soll köy küçük olabilir ve yamaçlarında bir trek olabilir, ama Soll bir mola buna değer. Soll dağ evi tarzı binalar ile keyifli, samimi bir köydür.

Soll Skiwelt, Avusturya en büyük bağlantılı kayak ve snowboard alanı bir parçası olarak, yamaçlarında çıkmak için birçok fırsat vardır. Soll yamaçlarında biraz kalabalık alabilirsiniz iken, ucuz – hatta Avusturyalı standartlarına göre!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *