dükkan nanas Sırları

Kuala Lumpur düşünmek ve büyük alışveriş merkezleri, eğlence dolu tema parkları, kıvrımlı trafik, kalabalık atılmış ve sokak gıda görüntüleri akla geliyor. Malezya’nın başkenti olarak, Kuala Lumpur hem sunduğu bol fırsatlar ve konumlar halkı ve turistlerin kalbini çalan devam ediyor.

KL Tower, dünyada 5. en uzun telekomünikasyon kulesi, ev aramaları nerede Kuala Lumpur en eski ve tanınmış alanlardan biri Bukit Nanas olduğunu. Bukit Nanas gelişen modern bir metropol ortasında kendi huzur ve sükunet için bilinmesine rağmen, birçok yayılan yeşillik sunmak zorunda gizli mücevherler ve konumlar keşfetmek için henüz.

Temiz havayı solu

hareketli şehir merkezinin ortasında hayatı ile zonklama KL Forest Eco-Park, Kuala Lumpur merkezinde kalan tek bakire tropikal yağmur ormanları olarak bilinen yeşil küçük bir yamadır. flora ve fauna bir bolluk içinde kendi tesislerinde sığınak bulur orman rezerv yaban hayatı ile iç içedir. KL Forest Eco-Park, ayrıca Kuala Lumpur ‘Yeşil Lung’ olarak bilinen, ziyaretçilerin ağaç tepelerinden harika bir havadan görünümü ile hafif trek zevk ve etkileyici bir 200 metrelik gölgelik yürüyüş de dahil olmak keyifli doğal yollar için asfalt yaya yollarını sahiptir ötesinde şehir.

Gökyüzüne ulaşmak

Klcc, son adrenalin pompalama unut, gezi deneyimi resmen 2016 bulunan 300 metre yerden 20 Mayıs’ta halka kapılarını açtı KL Towers, Sky Box olan Sky Box Sky Deck bir uzantısıdır çıkıntı ve camdan yapılmış (değmesini için!) ziyaretçiler Kuala Lumpur engelsiz bir panoramik manzarasının keyfini böylece.

KL Twin Towers bir yıl sonra onun ilgi odağı almadan önce 1996 yılında tamamlanmasından itibaren, (Menara Kuala Lumpur olarak bilinen) KL Tower Malezya için bir simge olmuştur. Çoğunluk tarafından bilinmez ama, KL Tower, Batı mimari teknolojisi ile Doğu tasarımlar karıştırır ve iç Malezya İslam mirasını yansıtan İslam motiflerle dizayn edilmiştir. Ana lobi tasarlanmış ve Esfahan İran ustalar tarafından ‘Murqarnas’ şeklinde düzenlenmiş cam kaplı kubbe ile dekore edilmiştir.

gastronomik Hazineleri

Rezerv bir macera sonra bir nosh için mi arıyorsunuz? Çok 10 Hutong, tanınmış atılmış imza Malezya mutfağı sunan bir ‘gurme miras köy’ yerel tantana zevkle, tüm (klimalı bir food court konfor içinde) tek çatı altında kümelenmiş. daha gerçekçi bir deneyim için, ünlü Yut Kee Kopitiam, KL Tower uzak bir taş atımı, nerede eleştiriler onların imzası Roti Babi (domuz ekmek) ve Sığır Rendang Kaya tost hakkında yerliler.

City mühlet

Bukit Nanas eteğinde ve Lorong P. Ramlee sessiz cul-de-sac sokuldu, kalabalık şehir merkezinde sakin bir soluklanma arayan misafirler Oasia Suites Kuala Lumpur konforu bulacaksınız. Yeniden tanımlanması ve tercih hedef olarak şehir misafirperverliği deneyimine yeni standartlar getiren sağlık-bilinçli, Oasia Suites Kuala Lumpur ilham ve üç sağlık ayağı ile seyahat Yolculuk Well misafir güçlendirir kentte bir restoratif geri çekilme – Refresh, yakıt ikmali, ve şarj.

hem heyecan arayanların ve ziyaretçiler için doğa ve macera, Kuala Lumpur’daki altın madeni Bukit Nanas hazineleri keşfedin! Tüm için cennet gibi yeşil kutsal, bu Cityscape koşuşturma kaçmak ve duygularınızı ihya için ideal bir hideaway

Elaine Seah sık sık son 10 yılda işle ilgili geziler için Singapur ve Malezya arasında üreticimizin Tecrübeli bir gezgin, olduğunu. O Marka Incorporated Grup Direktörü Singapur ve Malezya önde gelen butik tüketici yaşam tarzı halkla ilişkiler ajanslarından biridir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *