Dünyanın En İyi Kayak

Kayak sağlık pek çok yarar vardır. Bu sizin eklemleri ve kemikleri güçlendirir ve aynı zamanda ruh halinizi artırır. Kayak ayrıca dayanıklılık ve kalp sağlığını geliştirir. Bu sizin alt vücut kasları güçlendirir. Kayak ayrıca esneklik ve uyku kalitesini artırır. Eğer bir kalıp sert kayak tutkunu iseniz, burada kesinlikle ziyaret etmelisiniz üst kayak şunlardır:

Park City Mountain Resort Utah yer alır ve dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri olarak kabul edilir. çare 2002 Kış Olimpiyatları’na ev sahipliği yaptı. Bu tesisi 1963 yılında kurulmuş ve yaklaşık 314 parkurları bulunuyor. Bu alan orta kayakçı için çoğunlukla. Ama, o da yeni başlayanlar ve usta kayakçılar için yollar vardır.

Bu tesis, Lake Placid, New York yer almaktadır. 1958 yılında kurulmuş ve 1980 Kış Olimpiyatları’nın ev sahipliği yapmaktadır. Bu tesis, güzel panoramik manzarası ve mükemmel olanaklar tanınır. Whiteface dağ tesisi skiable arazi seksen iki yüz dönümlük vardır. Bu 11 asansörler üzerinde sekiz yollar vardır. Bu tesisi değişen beceri kayakçılar için mükemmeldir. Aynı zamanda çocuk dostudur. Bir kış aile olsun koyma için büyük bir hedef var.

Val Thorens Yaklaşık iki bin üç yüz metre deniz seviyesinden Avrupa’nın en yüksek kayak merkezi. Bir uzman kayakçı ya da acemi olsanız, bu alanda sizin için idealdir. Bu güzel bir sahne vardır ve almak nispeten kolaydır.

Zermatt İsviçre bölgesindeki en popüler kayak merkezlerinden birisidir. Bu büyük panoramik manzarasına sahiptir. Alan dağ, otel ve büyüleyici restoranlar ile doludur.

Lake Louise Ski Resort Banff Ulusal Parkı, Alberta, Kanada yer almaktadır. Bu dünyanın en güzel kayak merkezlerinden biridir. Bu ara kayakçılar için çoğunlukla 139 işaretli kayak pistleri vardır. Ayrıca doğal kaynaklar, buzullar ve kır çiçekleri panoramik bir görünümü sunan, tüm yıl boyunca açık olan bir gezi gondol vardır. Ayrıca bu tür buz pateni ve köpek halletme olarak tesisi diğer bir çok şey yapabilirsiniz.

Aspen Highlands kesinlikle dünyanın en popüler kayak dağıdır. Bu Colorado’da bulunur ve Kırbaç Jones, kayak endüstrisinin babası tarafından 1958 yılında geliştirilmiştir. dağ dik, yani bu biraz meydan okuma arıyor kayakçılar için idealdir. Burası inanılmaz restoranlar, kayak ve buz pateni okullar ve oteller ile doludur.

Alyeska Girwood, Alaska yer almaktadır. 1954 yılında kurulmuş ve yaklaşık 1400 dönümlük vardır. Burası düşük anahtar ve nispeten uygun fiyatlı. Ayrıca boru, doğal uçuşlar, köpek kızak, kros kayak ve tekne seyir dahil resort diğer etkinlikler bir çok şey yapabilir.

Whistler Blackcomb Vancouver, British Columbia yer almaktadır. Kuzey Amerika’nın en büyük kayak alanına sahip ve 2 yüksek hızlı mangaları ve 3 gondol üzerinden erişilebilir. onun geliştiricileri ve kodlayıcıların birçok gelişim döneminde bu tesisi yapmıyordum olarak Microsoft XP “Whistler” kod adlı edildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *